top of page
BALMAIN

BALMAIN

€1.970,00Price

WN1EC650

Size: 22 x 55 x 27 cm

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page