top of page
BALMAIN

BALMAIN

€1.220,00 Regular Price
€610,00Sale Price

Këmishë Balmain në xhorxhe mëndafshi; karakterizohet nga një jakë e theksuar.

 

Model #: UF02705 S037 OFA
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page