top of page
BALMAIN

BALMAIN

€350,00 Regular Price
€175,00Sale Price

Model #: VF11350B001 ROSE
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page