Një xhaketë me dy krahë Balmain! Bërë nga një përzierje pambuku, kjo xhaketë e bardhë ka mëngë të gjata, një jakë shall dhe butona me ngjyrë ari. 

 

Model #: UF17471167L
Season: Vjeshte-Dimer 2020

BALMAIN

€2.100,00Price