top of page
BALMAIN LOGO T-SHIRT

BALMAIN LOGO T-SHIRT

€280,00 Regular Price
€140,00Sale Price

Cream crewneck T-shirt from Balmain. Made of cotton. Features short sleeves and embroidered black brand's logo across the front.

TH11601 I203 GAB

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page