top of page
CREED VIKING 100ML

CREED VIKING 100ML

€470,00Price

Një simbol i udhëtimit dhe këmbënguljes së pamohueshme, Viking kap suksesin, fuqinë dhe frymën e detarëve të aftë të shekullit të nëntë. 

aroma e zjarrtë e burrave që shish frymën e patrembur të eksplorimit të pakufishëm për njeriun modern që shkon kundër grurit. Frymëzuar nga anijet e kryera tepër të krijuara, një pjesë qendrore e Epokës së Vikingëve dhe një nga bëmat më të mëdha të dizajnit të shekullit të nëntë. Një simbol i një udhëtimi dhe një këmbënguljeje të pamohueshme, distancat u krijuan me kujdes për detarin e aftë që mishëronte vendosmëri të shfrenuar për të pushtuar. Viking shënon aromën e parë kryesore për burra të markës që nga prezantimi i kultit më të shitur Aventus në 2010.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page