top of page
DSQUARED2

DSQUARED2

€300,00Price

Rrip i zi nga Dsquared2. I punuar nga lëkura, ky aksesor fiksohet me një kopsë të stampuar në logo, në gri dhe të zezë.

 

Model #: BEM0276 04600001 M1960
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page