Atlete të zeza dhe gri ‘251’ nga Dsquared2. E zbukuruar me kamoshi gri, kjo palë është e plotë me vrima në pjesën e përparme, vija anash, një insert me një shkëlqim të lartë në thembra dhe një taban gome në të zezë dhe të bardhë.

 

Model #: SNM0146 11702261 M150
Season: Vjeshte-Dimer 2020

DSQUARED2

€450,00Price