top of page
DSQUARED2

DSQUARED2

€3.520,00 Regular Price
€1.056,00Sale Price

Pallto kafe nga Dsquared2. Krijuar nga lëkura e lisave, kjo veshje përmban një fiksim me dy drejtime, skajet dhe katër xhepat e përparmë.

100% Lëkurë Ovine

 

 

 

  • kodi i artikullit

    S72AA0446

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page