Pallto kafe dhe e zezë nga Dsquared2. Krijuar nga lesh faux, ky dizajn i guximshëm fiksohet përmes mbylljes me dy drejtime me zinxhir dhe përdor kapuç me lidhësa, dy xhepa zip, një copë toke duke përfshirë logon e markës në pjesën e përparme dhe mëngët e gjata me pranga elastike.

 

Model #: S74AA0214
Season: Vjeshte-Dimer 2020

DSQUARED2 LOGO COAT

€1.520,00Price