Triko e bardhë, kafe dhe jeshile e kraharorit nga Dsquared2. Krijuar nga një përzierje leshi me një strukturë të thurur në brinjë, ky artikull përfundon me zbukurime me shirita.

 

Model #: S74HA1116 S17398 961


Season: Vjeshte-Dimer 2020

DSQUARED2 RIB-KNIT SWEATER

€660,00Price