top of page
Lovers Skeleton T-Shirt

Lovers Skeleton T-Shirt

€320,00Price

Black organic light jersey t-shirt with a screen-printed Lovers Skeleton motif, finished with an Alexander McQueen signature.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page