top of page
MEDUSA GALA GOLD

MEDUSA GALA GOLD

€180,00Price

Pjatë 

Madhësia: 34cm

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page