Xhup pambuku që përmban dy xhepa me rripa ngjitës,  logo te gjoksit, shirita dhe zinxhir.

100% pambuk

 

Model #: MJB2007 PJO002N
Season: Vjeshte-Dimer 2020

 

PHILIPP PLEIN

€840,00Price