top of page
PHILIPP PLEIN

PHILIPP PLEIN

€1.800,00 Regular Price
€900,00Sale Price

Coloured python leather pillow clutch bag. Thickened resin chain shoulder strap. Snap fastening and dappled fabric lining.

Measure: cm 34 x 20 x 18.

 

Model #: WBA1369-PLE029P_
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page