top of page
PHILIPP PLEIN - SWEATSHIRT LS SPACE PLEIN

PHILIPP PLEIN - SWEATSHIRT LS SPACE PLEIN

€890,00 Regular Price
€445,00Sale Price

Ikonografia e Philipp Plein identifikohet me grafika “të ndritshme”. Kjo ekuipazh pëlhure pambuku është zbukuruar me shirita dhe aplikacione bezeli në të gjithë. Printimet e markave dhe printimet ikonike të kafkës janë paraqitur në pjesën e përparme. Logoja gjashtëkëndore është e qepur në anën e përparme të djathtë. Hems me shirita.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page