top of page
Small sicily bag in aria matelassé calfskin

Small sicily bag in aria matelassé calfskin

€1.450,00Price

Një ikonë e markës për përsosmëri, çanta mesatare e Sicilisë është ofruar në lëkurë viçi aria matelassé për FW20. E gjithanshme dhe femërore, ajo bashkon si praktikën ashtu edhe elegancën

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page