top of page
RIGHT MEDUSA TRIBUTE HAIR PIN

RIGHT MEDUSA TRIBUTE HAIR PIN

€150,00Price

This gold tone bobby pin from the iconic Tribute collection is the ultimate Versace accessory and features the iconic Medusa medallion. All Versace Jewelry products are lead and nickel free. All the materials are hypoallergenic

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page