top of page
VERSACE - SAVAGE BAROCCO PRINT DRAPED BODYSUIT NEW IN

VERSACE - SAVAGE BAROCCO PRINT DRAPED BODYSUIT NEW IN

€1.020,00 Regular Price
€400,00Sale Price

Georgette bodysuit with long sleeves and a draped deep V-neck. Features the Savage Barocco print which fuses heritage gold tone motif with animalier graphics.

A83753 A231037

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page