top of page
WOLFORD FATAL TOP SLEEVELESS BLACK

WOLFORD FATAL TOP SLEEVELESS BLACK

€145,00Price

Thurja rrethore ikonë e Wolford-it, prej kadifeje mat, tani përfshin materiale të ricikluara. 
Pjesa e sipërme e hollë e tubit është e butë në prekje, duke përqafuar trupin me një ndërtim të qetë. 
E përkryer për shtresim, kjo pjesë e gjithanshme gjithashtu jep një deklaratë më vete.
Përbërja
93% poliamid, 7% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    50799 7005

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page