top of page
Alexander McQueen

Alexander McQueen

€320,00Price

Black sunglasses from Alexander McQueen. Decorated with an engraved logo in gold-tone. Certified lenses with UVA/UVB protection. Come with a case.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page