top of page

RRETH NESH

Rreth nesh

E themeluar në vitin 2009, RUNWAY qëndron si dyqani pionier luksoz që ka kuruar vazhdimisht një përzgjedhje të modës së nivelit të lartë nga e gjithë bota. Me mbi 13 vjet funksionim, RUNWAY i është përkushtuar ndjekjes së inovacionit, përsosmërisë dhe kërkimit për më të mirën.Historia e RUNWAY është një udhëtim i jashtëzakonshëm përmes stilit, eksplorimit dhe traditës. Ajo që filloi si një dyqan i vogël është shndërruar në një destinacion kryesor për individët që kanë një pasion të palëkundur për stilin, luksin dhe tendencat më të fundit të modës. Si një biznes familjar, RUNWAY mbështet vlerat thelbësore të traditës, cilësisë, përkushtimit dhe inovacionit.Në RUNWAY, misioni ynë shtrihet përtej shërbimit si një pikë e vetme e shitjes. Ne synojmë të zgjerojmë rrjetin tonë të dyqaneve duke ruajtur kulturën tonë të veçantë të shërbimit dhe mikpritjes së jashtëzakonshme. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë markat më të mira në tregun e modës, duke u kujdesur për shijet dhe preferencat e ndryshme të klientelës sonë të nderuar. Aktualisht, RUNWAY operon përmes dy pikave të shitjes, ku ne shfaqim me krenari një portofol të gjerë të markave të njohura.

Zgjedhja jonë përfshin emra të njohur globalisht si:

Versace.png

I njohur për modelet e tyre të guximshme dhe magjepsëse. Krijimet e tyre ndërthurin elegancën klasike me estetikën moderne.

Logo_of_Alexander_McQueen.svg.png

Krijimet e Alexander McQueen janë sinonim i dizajneve novatore, mjeshtërisë së përsosur dhe një prekje teatrale. Marka shtyn vazhdimisht kufijtë, duke ofruar koleksione të modës dhe që provokojnë mendime.

Dsquared2-logo_edited.png

Me shkrirjen e tij të veçantë të mjeshtërisë kanadeze dhe rrobaqepësisë italiane, DSquared2 kap thelbin e modës ekstravagante dhe jokonvencionale. Koleksionet e tyre njihen për stilet e tyre unike dhe vëmendjen e përpiktë ndaj detajeve.

Balmain_logo.svg.png

Balmain thekëson luksin bashkëkohor me dizajnet e tij ikonike dhe rrobaqepësi të përsosur. E njohur për detajet e tyre dhe siluetat e guximshme, marka është bërë një zgjedhje e preferuar për entuziastët e modës në mbarë botën.

logo-rick-owens.png

Rick Owens shquhet për qasjen e tij avangarde ndaj modës. Modelet e tij shfaqin një përzierje unike të siluetave arkitekturore, materialeve jokonvencionale dhe një estetike të errët dhe të mprehtë.

wolford-logo-directory.webp

Wolford është i njohur për çorape dhe të brendshme të jashtëzakonshme. Me një përkushtim ndaj cilësisë dhe komoditetit, marka ofron pjesë elegante dhe të sofistikuara që rrisin vetbesimin e çdo gruaje.

Adresa

Rruga Tirana (përball stacionit të trenit, Prishtinë)

&

Prishtina MALL

Nr. kontaktues

049/666-678

Email

Na ndiqni në

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page