top of page
Alexander McQueen CURVE WAIST BELT 641775 1LYYI 1000

Alexander McQueen CURVE WAIST BELT 641775 1LYYI 1000

€450,00Price

Black and beige waist belt with a silver-tone metal buckle from Alexander McQueen. Made of leather.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page