top of page
ALEXANDER MCQUEEN EARRING

ALEXANDER MCQUEEN EARRING

€600,00 Regular Price
€300,00Sale Price

Vathët e artë me varëse të mëdha të një forme abstrakte do të përshtaten në mënyrë harmonike si në një pamje të rastësishme ashtu edhe në një veshje kokteji. Mjeshtrit e markës e bënë aksesorin nga një aliazh i lehtë me një shtresë galvanike. Produkti është i fiksuar me një stufë miniaturë në formën e një ikonë të kafkës për markën.

  • kodi i artikullit

    677736 J160T 0448

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page