top of page
ALEXANDER MCQUEEN

ALEXANDER MCQUEEN

€1.370,00Price

Këmishë mëndafshi me jakë mandarine dhe mëngë të fryra. Cilësi gjysmë transparente.

 

Model #: 629396 QBAAF 9016
Season: Dimer 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page