top of page
ALEXANDER MCQUEEN

ALEXANDER MCQUEEN

€4.490,00Price

Xhaketë lëkure e zezë me kapëse nga Alexander McQueen, e cila përmban xhaketa të fiksuara, maja të fiksuara, fiksim të butonit të përparmë, mëngë të gjata, dy xhepa përpara dhe detaje metalike.

 

Model #: 633542 Q5AD9 1062
Season: Dimer 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page