top of page
ALEXANDER MCQUEEN

ALEXANDER MCQUEEN

€910,00 Regular Price
€364,00Sale Price

Fund i kuq, i bardhë dhe i zi nga Alexander McQueen. Ilustruar me një shtypje modeli, ky dizajn femëror përdor mbyllje me zinxhir dhe fiksim anash

 

Model #: 641913 Q1AR1 6050
Season: Dimer 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page