top of page
ALEXANDER MCQUEEN

ALEXANDER MCQUEEN

€1.370,00 Regular Price
€548,00Sale Price

Model #: 641912 Q1ARZ 6050
Season: Dimer 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page