top of page
ALEXANDER MCQUEEN

ALEXANDER MCQUEEN

€1.330,00 Regular Price
€532,00Sale Price

Xhup i kuq nga Alexander McQueen. Thurur nga pëlhura jacquard, ky stil është i plotë me fiksim butoni dhe një qafë të rrumbullakët.

 

Model #: 641911 Q1ARY 6050
Season: Dimer 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page