top of page
Alexander McQueen

Alexander McQueen

€630,00Price

gold-plated brass pave skull earrings from Alexander McQueen featuring a post back closure and a chain trim with a crystal-embellished skull. These earrings come as a pair

  • kodi i artikullit

    582698

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page