top of page
Atelier Print T-Shirt

Atelier Print T-Shirt

€420,00Price

Black oversize cotton t-shirt featuring a backstage image print from the Spring/Summer 2019 show, finished with a flocked Alexander McQueen signature. Ribbed crew neck.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page