top of page
BALMAIN

BALMAIN

€4.260,00Price

Pallto e zbukuruar prej leshi bezhë dhe lesh kashmiri të Balmain. Prodhuar në Itali.

 

Model #: UH08090W108
Season: Vjeshte-Dimer 2020

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page