top of page
BALMAIN

BALMAIN

€4.610,00Price

Pallto prej leshi bezhë dhe lesh kashmiri të Balmain. Prodhuar në Itali

 

Model #: UH08732W100
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page