top of page
BALMAIN

BALMAIN

€1.950,00 Regular Price
€1.170,00Sale Price

 Balmain barbie collection

XN4DB732 KPTB

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page