top of page
BALMAIN BAG XN1OM150 LESP

BALMAIN BAG XN1OM150 LESP

SKU: 3615881894043
€910,00Price

XN1OM150 LESP

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page