top of page
BALMAIN

BALMAIN

€920,00Price

Model #: VH1KD006K012 EAB
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page