top of page
BALMAIN YF1KA075 KC56

BALMAIN YF1KA075 KC56

€1.210,00Price

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page