top of page
BALMAIN

BALMAIN

€2.180,00 Regular Price
€1.744,00Sale Price

BALMAIN FW22/23

XH1UC033WB06

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page