top of page
BALMAIN Canvas B-Buzz 23 bag with leather panels

BALMAIN Canvas B-Buzz 23 bag with leather panels

€1.950,00Price

BALMAIN FW22/23

XN1DB530TCPY

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page