top of page
BALMAIN

BALMAIN

€970,00 Regular Price
€485,00Sale Price

Model #: VN0TA641TSKT
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page