top of page
BALMAIN

BALMAIN

€430,00 Regular Price
€290,00Sale Price

Model #: VN1C633LGDT
Season: VERA 2021

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page