top of page
BALMAIN Black wool blazer

BALMAIN Black wool blazer

€1.900,00 Regular Price
€1.000,00Sale Price

Xhaketë e realizuar në lesh të pastër 
Mbyllje dyshe me një buton të loguar
Brendësia e veshur me fije mëndafshi

 

Model #: UF17110167L
 

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page