top of page
BALMAIN draped wrap cape

BALMAIN draped wrap cape

€2.766,00Price

UF09863W006

Model #: UF09863W006
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page