top of page
BALMAIN jacquard-woven shirt

BALMAIN jacquard-woven shirt

€1.450,00 Regular Price
€652,50Sale Price

Të dukesh bukur me rozë nuk ishte kurrë një detyrë kaq e lehtë. E bërë nga përzierja e mëndafshit, kjo këmishë rozë nga Balmain është detajuar me një model monogram të endur në të gjithë xhakardin.

 

Model #: UF12689S047 OPA
 

 

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page