top of page
BALMAIN metallic-effect high-waisted skirt UF14703K146

BALMAIN metallic-effect high-waisted skirt UF14703K146

€1.660,00 Regular Price
€830,00Sale Price


 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page