top of page
BAROCCO RODEO PRINT SILK LINGERIE TOP

BAROCCO RODEO PRINT SILK LINGERIE TOP

€750,00 Regular Price
€375,00Sale Price

Evoking the lightness of lingerie, this silk twill top is embellished with Chantilly lace details. The top boasts the Barocco Rodeo print, featuring a central Baroque letter V surrounded by western décor.

 

A85806 A233263 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page