top of page
BILLIONAIRE - Espadrillas Double B

BILLIONAIRE - Espadrillas Double B

€760,00Price

 

Këto copëza deerskin me një pamje espadrille ofrojnë rehati të pastër. Monografia dhe shkronjat e markës janë të qëndisura në vampë Monografia është e qëndisur në banakun e thembra. Shock thithin gomën e vetme. Rreshtim i shpuar i napës. Shtrojë e lëvizshme.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page