top of page
BILLIONAIRE - Polo shirt SS Baroque

BILLIONAIRE - Polo shirt SS Baroque

€600,00Price

 

Qëndisja e stilit barok të monogramit të dyfishtë B është paraqitur në gjoksin e majtë në këtë bluzë me mëngë të shkëlqyeshme të triko pambuku. Monografia ikonike është e qëndisur edhe në lakin e varur në zgjedhë. Jakë për fiksim të butonit. Kolla dhe prangat e rripave kontrastuese të endura. Bishti i poshtëm përmban ndarje anësore dhe dy qepje me gjilpërë.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page