top of page
Black leather Roni ankle boots

Black leather Roni ankle boots

€1.150,00 Regular Price
€977,50Sale Price

Black calfskin Roni ankle boots
9.5 cm / 3.5 in heel, interior zipper closure, leather sole, three signature buttons on side, pointed tip

  • kodi i artikullit

    WN1TA522 LVIT

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page