top of page
Black leather Rudie sandals

Black leather Rudie sandals

€925,00Price

Smooth black calfskin Rudie sandals 9.5 cm / 3.7 in. heel with a burnished gold finish, adjustable ankle strap with Balmain monogram closure in a burnished gold finish, leather sole

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page